MikroTik S+2332LC10D на супер цени
Комплект SFP+ модули MikroTik S+2332LC10D
0.0 (0 ревюта)
409.00лв

Комплект SFP+ модули MikroTik S+2332LC10D - S+2332LC10D

НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик - oграничени наличности
Моля, обърнете внимание, че е възможно към момента на поръчка, продуктът да не е наличен. В случай на изчерпана наличност, консултант ще се свърже с Вас за алтернативно предложение
Безплатна доставка - Спиди
цена: 409.00 лв
Ardes Club: Този продукт Ви носи 41 точки
в брой
с карта
чрез Epay
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Спести с Ardes Affiliate
Препоръчай този продукт и спести лв.
Виж повече за Ardes Affiliate ТУК.
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик - oграничени наличности
Моля, обърнете внимание, че е възможно към момента на поръчка, продуктът да не е наличен. В случай на изчерпана наличност, консултант ще се свърже с Вас за алтернативно предложение
Безплатна доставка - Спиди
Възможни са разлики между цените онлайн и във физическите обекти на фирмата. Посочените цени са с ДДС.

In-Page navigation

Описание на серията
Производител: MikroTik; Код на продукта: S+2332LC10D
Технически параметри
Режим на работа:Single Mode Fiber
Дължина на вълната:1330 nm
Портове:1 x 1000M SFP LC Simplex
Скорост на данните:10 Gbps
Екстри:2 броя в комплекта
Гаранционен срок:24 месеца за физически лица, 12 месеца за юридически лица
Ревюта
Добави ревю
Рейтинг:
0.0 (0 ревюта)
Въпроси и отговори
Последни предложения
Публикуваните цени и наличностите по магазини се обновяват няколко пъти на ден. Възможно е да има разлика между цените в магазините и сайта. Възможно е несъответствие с цените в магазините. Всички посочени цени са за покупки онлайн. Въпреки усилията ни да предоставим пълна и точна информация за MikroTik S+2332LC10D, е възможно да сме допуснали грешка. Изображенията на продукта са примерни и може да имат разлики с действителния продукт. Ако забележите такава, моля ПИШЕТЕ НИ на адрес officear@ardes.bg.