Cisco 1000BASE-LX/LH SFP на супер цени
SFP модул Cisco 1000BASE-LX/LH SFP
0.0 (0 ревюта)
1443.00лв
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
Моля, обърнете внимание, че е възможно към момента на поръчка, продуктът да не е наличен. В случай на изчерпана наличност, консултант ще се свърже с Вас за алтернативно предложение
Безплатна доставка - Спиди
цена: 1443.00 лв
Ardes Club: Този продукт Ви носи 145 точки
в брой
с карта
чрез Epay
с наложен платеж
с банков превод
на изплащане
Спести с Ardes Affiliate
Препоръчай този продукт и спести лв.
Виж повече за Ardes Affiliate ТУК.
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
Моля, обърнете внимание, че е възможно към момента на поръчка, продуктът да не е наличен. В случай на изчерпана наличност, консултант ще се свърже с Вас за алтернативно предложение
Безплатна доставка - Спиди
Възможни са разлики между цените онлайн и във физическите обекти на фирмата. Посочените цени са с ДДС.

In-Page navigation

Описание на серията
Производител: Cisco; Код на продукта: GLC-LH-SMD=
Технически параметри
Режим на работа:Multi Mode Fiber
Дължина на вълната:
  • 1310 nm RX
  • 1310 nm TX
Портове:1 x Dual LC/UPC Duplex
Скорост на данните:1.25 Gbps
Гаранционен срок:24 месеца за физически лица, 12 месеца за юридически лица
Ревюта
Добави ревю
Рейтинг:
0.0 (0 ревюта)
Въпроси и отговори
Последни предложения
Публикуваните цени и наличностите по магазини се обновяват няколко пъти на ден. Възможно е да има разлика между цените в магазините и сайта. Възможно е несъответствие с цените в магазините. Всички посочени цени са за покупки онлайн. Въпреки усилията ни да предоставим пълна и точна информация за Cisco 1000BASE-LX/LH SFP, е възможно да сме допуснали грешка. Изображенията на продукта са примерни и може да имат разлики с действителния продукт. Ако забележите такава, моля ПИШЕТЕ НИ на адрес officear@ardes.bg.